Najnovšie trendy a inovácie
v oblasti zážitkov 2023

Zostaňte v obraze a zistite čo je nového zo sveta zážitkov, aké sú v trende, najnovšie zážitky na trhu a správy, ktoré ovplyvnia svet zážitkov. Zostanete tak v obraze a budete mať možnosť plánovať svoje budúce zážitky s najaktuálnejšími informáciami.

18. 6. 2024
Pulzujúce mestá, malebné dedinky, majestátne hory aj divoké lesy. Pokochajte sa nimi z koša balóna. Užite si top lokality na let balónom z výšky až 300 metrov.
Prečítajte si článok
12. 6. 2024
Priťahuje vás dobrodružstvo a adrenalín pri pomyslení na skok z lietadla, ale neviete sa odhodlať? Skúste to v jedinom outdoorovom veternom tuneli na Slovensku aj v Česku!
Prečítajte si článok
22. 5. 2024
U oboch zažijete voľný pád rýchlosťou okolo 200 km/h, ale každý zážitok je úplne iný. Prejdite si ich porovnanie a zistite, kam vás to nabudúce zaveje za vzdušným adrenalínom.  
Prečítajte si článok
25. 4. 2024
Vedeli ste, že v malom množstve stres prospieva? Lenže prílišná pracovná záťaž, rodinné povinnosti a každodenné drobné starosti sa na seba balia a stres sa mení na chronický, ktorý nám škodí. Ako s takým stresom zatočiť? Na to sa hneď pozrieme.
Prečítajte si článok
11. 4. 2024
Túžite po „namakanom” aute, ktoré to z 0 na 100 km/h odpáli za pár sekúnd? Nemusíte si hneď robiť miesto v garáži a peňaženke. Superšport si môžete na chvíľu prenajať a užiť si parádny jazdný adrenalín. Kde je to možné a čo taký zážitok obnáša?
Prečítajte si článok
18. 3. 2024
Už to spolu nejaký ten rok ťaháte? Každé výročie svadby si zaslúži osláviť – či už sa jedná o drevenú svadbu alebo rovno zlatú! Hlavné je, aby ste boli spolu a poriadne si to užili!
Prečítajte si článok
29. 2. 2024
Že existuje pretáčavý a nedotáčavý šmyk vie väčšina vodičov aj nevodičov. Keď dôjde na vysvetlenie, aký je aký, je to už slabšie. A čo keď vám kolesá uletia nielen v teórii? Že zatváranie očí a odriekanie modlitieb nie je najlepšie riešenie, je jasná vec, čo je teda potrebné urobiť pre zvládnutie situácie?
Prečítajte si článok
26. 2. 2024
Tri štvrtiny dospelých ľudí na Slovensku vlastní vodičský preukaz. Štatistiky nehôd na cestách ale ukazujú, že vodičské umenie ovláda len mizivá časť z nich. Chcete byť medzi nimi? Škola šmyku vám pomôže.
Prečítajte si článok
19. 2. 2024
Skok z lietadla v tandeme si zamilovali mnohí dobrodruhovia naprieč Slovenskom aj Českom. Prečo? Prináša obrovskú nálož emócií, adrenalínu a novoobjavenej slobody. Poďte sa dnes o zážitku mesiaca február dozvedieť viac.
Prečítajte si článok
6. 2. 2024
Ťahá vás to k zbraniam? Nemusíte si hneď robiť zbroják, aby ste si mohli vyskúšať streľbu na strelnici. Na to je tu zážitková streľba, kde si vyskúšate tie najznámejšie zbrane aj rôzne netradičné lahôdky. Poďte ale najskôr načerpať trochu informácií.
Prečítajte si článok
6. 2. 2024
Život je príliš krátky na to, aby ste so svojou láskou chodili stále len do kina a na večeru. Objavujte nové obzory, učte sa spoločne niečo nové a hlavne randite tak, aby vás to oboch čo najviac bavilo.
Prečítajte si článok
24. 1. 2024
Či už milujete novoročné predsavzatia, alebo vám prídu ako zbytočné sebamrskanie, nápad na zážitkové predsavzatie vás nadchne v oboch prípadoch. Nebude sa tu totiž chudnúť, ani inak obmedzovať. Naopak, užijete si kopu zábavy a nové dobrodružstvá! Tak si poďte vybrať, čo chcete zažiť, a dobre to rozplánujte.
Prečítajte si článok
15. 1. 2024
Dobrá správa pre všetkých dobrodruhov túžiacich po dychberúcich výhľadoch z vtáčej perspektívy a vetre vo vlasoch! Tandem paragliding sa u nás stal zážitkom tohto mesiaca, takže už nie je žiadny dôvod ho odkladať.
Prečítajte si článok
4. 12. 2023
Vianočné darčeky pre najbližších členov rodiny sa vyberajú ľahšie. Predsa len ste v kontakte často a kto dáva pozor, ten si zapamätá, čo by si mamka alebo brat priali. Ale keď príde na švagrinú alebo dedka, začína tá pravá detektívna práca. Pre tých, ktorí si to chcú uľahčiť, je tu tento článok.
Prečítajte si článok
29. 11. 2023
Súťaž zážitkov: Milujete tandem aj rýchle autá Chceli by ste vedieť, aké zážitky práve frčia? A ktoré sa stali v poslednom roku absolútnymi miláčikmi verejnosti? Prvá súťaž svojho druhu s názvom Zážitok roka 2023 vám prináša víťazov v popularite na základe stoviek hodnotení.  
Prečítajte si článok
26. 11. 2023
Hľadáte ten najlepší darček pre otca? Pomôžeme vám vybrať. Či už mu chcete zaobstarať darček na Vianoce, narodeniny, ku dňu otcov, alebo len tak pre radosť.
Prečítajte si článok
24. 10. 2023
Advent so sebou okrem vône koláčov a punču prináša aj nervy drásajúce nákupy darčekov. Spravte to tento rok inak a nenechajte sa stresovať na poslednú chvíľu. Prinášame vám tipy ako na to, aby boli nakúpené darčeky nielen špeciálne, ale aj pripravené včas.
Prečítajte si článok
2. 10. 2023
Staňte sa na deň pilotom, opatrovateľkou v útulku, bagristom či moderátorom v rádiu. Alebo čímkoľvek iným, po čom ste vždy túžili. A poriadne si to užite.
Prečítajte si článok
13. 9. 2023
Pivo, to nie je len napenené potešenie dodávajúce pohodu v orosenom pollitráku. Pre pravých pivkárov predstavuje životný štýl. Že niekoho takého poznáte? Potom vám naservírujeme hneď 6 tipov, ako vybrať dokonalý pivný zážitok.
Prečítajte si článok
23. 8. 2023
Preleťte sa po okruhu ako naozajstný pretekár na jedných z najrýchlejších áut sveta. Nasadnite do formuly, chyťte sa pevne volantu a dupnite na to! Jazda snov sa začína.   
Prečítajte si článok
1. 8. 2023
Tiež vás letné počasie láka ku grilovačkám? Ak chcete ostatných oslniť svojím kulinárskym umom, čítajte ďalej, nech nabudúce pripravíte to najlepšie barbecue v susedstve.
Prečítajte si článok
24. 7. 2023
Snívate o našliapanom aute, ktoré to z 0 na 100 km/h odpáli za pár sekúnd? Nemusíte si hneď robiť miesto v garáži a peňaženke. Superšport si môžete na chvíľu prenajať a užiť si parádny jazdný adrenalín. Kde je to možné a čo taký zážitok obnáša?
Prečítajte si článok
18. 7. 2023
Hľadáte cez prázdniny spôsob, ako si skrátiť voľný čas, zažiť niečo zaujímavé s deťmi alebo sa zabaviť pri objavovaní veľkomesta? Vonkajšie únikové hry vás vtiahnu do mysterióznych príbehov, dodajú napätie, prinútia rozhýbať myseľ i telo a pri tom všetkom sa výborne zabaviť na čerstvom vzduchu. Ktorú z nich si vyberiete? 
Prečítajte si článok
17. 5. 2023
Chcete sa preletieť balónom a neviete, ako sa na zážitok pripraviť? Preto sme sa spýtali umelej inteligencie, ktorá vám pod pozorným dozorom copywritera pripravila návod. Tak sa poďte začítať.
Prečítajte si článok
11. 5. 2023
Milujete lietanie a romantické výhľady na krajinu? A už ste skúsili tandemový paragliding, ktorý oboje spojí do parádneho zážitku? Na svoje si prídu pokojnejšie povahy aj milovníci adrenalínu a trochy tej akrobacie.
Prečítajte si článok
10. 5. 2023
Chcete mať hlavu v oblakoch? Nie je problém! Naskočte do koša teplovzdušného balóna a než sa nazdáte, poplávate v tichosti nad krajinou, kde sa pokocháte výhľadmi na prírodné krásy aj mestá.
Prečítajte si článok
20. 4. 2023
Únikové hry, únikovky, escape games, exit games alebo escape room. Všetky tieto názvy znamenajú jedno a to isté. Interaktívnu zábavu, ktorá precvičí mozgové bunky a tímového ducha. Necháte sa ich popularitou pohltiť aj vy?
Prečítajte si článok
29. 3. 2023
Lákajú vás adrenalínové športy? V takom prípade je na čase vyskúšať jeden z najobľúbenejších extrémnych športov súčasnosti – bungee jumping. Kde sa vzal, ako prebieha a čo by ste o ňom mali vedieť?
Prečítajte si článok
13. 3. 2023
Žiaden zážitok pre vás nie je dostatočne adrenalínový? V takom prípade musíte vyskúšať let stíhačkou! Alebo možno najskôr vyskúšať letecký simulátor, kde sa trochu pripravíte na to, čo vás čaká. V článku sa podrobne pozrieme na oba zážitky. Tak sa pripútajte, vzlietame!
Prečítajte si článok
28. 2. 2023
Patrik prepadol kúzlu rýchlych športiakov už pred dlhým časom. A tento nezabudnuteľný, niekedy až adrenalínový zážitok chce dopriať aj vám. Kde? Predsa na letisku v Senici.
Prečítajte si článok
24. 2. 2023
Chcete vyskúšať VR z pohodlia domova? Nič nenastavovať, len jednoducho nasadiť VR okuliare a preniesť sa do iného sveta či ste už doma sami, alebo je vás napríklad aj 10? Ako požičanie VR na doma prebieha vám prezradí priamo manažér Kuba z Adropu.
Prečítajte si článok
15. 11. 2022
Už ste leteli lietadlom, balónom, vetroňom aj stíhačkou? A čo vzducholoďou? V tej by ste sa nechceli preháňať v oblakoch? Dobrá správa! Na Adrop túto lahôdku v podobe vyhliadkového letu vzducholoďou nájdete!
Prečítajte si článok
21. 8. 2022
Váhate, či zarezervovať sebe alebo blízkej osobe kurz lezenia na Súľovských skalách? Prečítajte si rozhovor s Jánom, ktorý ho absolvoval nedávno.
Prečítajte si článok
14. 3. 2022
Rozmýšľate nad tandem paraglidingom, no stále váhate? Tento skvelý zážitok sme si vyskúšali za vás. Prečítajte si blog a zistite, aké emócie na vás čakajú. 
Prečítajte si článok
11. 1. 2022
Valentínske prianie nemusí byť nutne len pohľadnica. Prečítajte si naše tipy, ako môžete poňať valentínku pre ženu či muža originálne!
Prečítajte si článok
11. 1. 2022
Máte svoj zoznam vecí, ktoré chcete aspoň raz v živote zažiť? Ak nie, tak verte, že vstup do nového roku je ideálny čas k náprave.
Prečítajte si článok
10. 1. 2022
Hľadáte darček pre priateľa, ktorý mu zaručene vykúzli úsmev od ucha k uchu? S naším darčekovým sprievodcom to bude hračka.
Prečítajte si článok
10. 1. 2022
Neviete si rady s výberom darčeka na deň sv. Valentína? Máme pre vás parádne tipy na darčeky pre ženu, pre muža, ale aj darčeky pre dvoch.  
Prečítajte si článok